Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zbierają pieniądze na paliwo dla pojazdów medycznych na Ukrainie oraz dla potrzebujących pomocy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zbierają pieniądze na paliwo dla pojazdów medycznych na Ukrainie oraz dla potrzebujących pomocy
10-06-2022 13:38   Janusz Ludwiczak
Podczas 32. Dni Łazarza zbierane są również środki finansowe na pomoc Ukrainie. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na paliwo dla pojazdów medycznych oraz na zapewnienie opieki i schronienia dla osób potrzebujących pomocy w wyniku wojny.

Nie bez powodu hasłem przewodnim tegorocznych Dni Łazarza jest "Razem z Ukrainą".

– Mająca siedzibę na terenie kompleksu City Park Fundacja Rodziny Prusieckich zbiera fundusze na paliwo dla Ukrainy oraz zapewnienie opieki i schronienie dla osób potrzebujących pomocy. Naszym wspólnym celem jest wola wsparcia Narodu Ukraińskiego w jego walce z najazdem rosyjskiej barbarii.Dowodem czego jest nie tylko ideowe antywojenne przesłanie imprez tegorocznych Dni Łazarza. W tym: „Jubileuszowej XV Parady Łazarskiej”, czy Międzynarodowej Wystawy Plakatu „No War” organizowanej pod auspicjami: „Calanca. Switzerland Biennale2023” i amerykańskiego „Posterteritory.” Dzięki działającej na Ukrainie fundacji „Warto Razem”, „Fundacja Rodziny Prusieckich” dotarła do służb we Lwowie, uzyskując informację o pilnej potrzebie zakupu cystern z paliwem dla służb medycznych. Stad nasz serdeczny apel do Mieszkańców Łazarza i Poznania o wsparcie w zbiórce podczas 32. Dni Łazarza – wyjaśnia Janusz Heller, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Dni Łazarza.

Kwesty prowadzone są podczas wydarzeń w ramach 32. Dni Łazarza, a także na portalu zrzutka.pl:
Zbiórka na paliwo służb medycznych i uchodźców z Ukrainy
Zbiórka na przygotowanie miejsc noclegowych dla uchodźców w Twierdzy Modlin


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

20

cze

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

21

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: