Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Wyczarowane z drewna" i mistrzostwa we wbijaniu gwoździ na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Wyczarowane z drewna" i mistrzostwa we wbijaniu gwoździ na Targach
15-09-2021 09:05   Janusz Ludwiczak
Targi na dobre wróciły do normy po pandemii. Do piątku potrwają Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego "Drema" oraz Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej "Greenpower".

Na targach "Drema" prezentowane są najnowsze technologie dla przemysłu drzewnego i meblarskiego – od surowców, materiałów i komponentów do prekursorskich rozwiązań do produkcji mebli.

Zwiedzający mogą podziwiać zmagania uczestników 20. Mistrzostw Polski we Wbijaniu Gwoździ oraz zobaczyć unikatowe przedmioty wykonane z drewna przez uczniów szkół stolarskich i budowlanych, na wystawie "Wykonane z drewna".

Z kolei na targach "Greenpower" można zobaczyć najnowsze rozwiązania wykorzystujące wytwarzanie energii elektrycznej ze światła słonecznego, nie brakuje więc najnowszych rozwiązań fotowoltaicznych.

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego "Drema" potrwają do piątku, a Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej "Greenpower" zakończą się w czwartek.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

01

paź

Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Światowy Dzień Serca - rodzinny piknik edukacyjno-zdrowotny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: