Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kolejne zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania Hetmańskiej i Jarochowskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kolejne zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania Hetmańskiej i Jarochowskiego
28-09-2022 00:09   Janusz Ludwiczak
Zmienia się organizacja ruchu w ciągu ulicy Hetmańskiej. Kierowcy będą mogli poruszać się tylko prawym pasem. Nadal nieczynne będzie przejście dla pieszych.

Jak informują Poznańskie Inwestycje Miejskie w związku z postępem prac przy budowie przejazdu rowerowego i sygnalizacji świetlnej przez ulicę Hetmańską, na skrzyżowaniu z Jarochowskiego od środy, 28 września zmienia się organizacja ruchu.

– Kierowcy jadący południową nitką ul. Hetmańskiej w stronę skrzyżowania z ul. Głogowską, na odcinku rozpoczynającym się przed skrętem w ul. Jarochowskiego i kończącym się przed skrętem w ul. Nehringa będą mogli poruszać się wyłącznie prawym pasem jezdni. Tylko prawym pasem, na odcinku rozpoczynającym się przed skrętem w ul. Jarochowskiego i kończącym się niemal na wysokości ul. Cybulskiego, będą mogły jechać również pojazdy zmierzające północną nitką ul. Hetmańskiej, w kierunku ul. Arciszewskiego i Reymonta – informuje PIM.

Nadal nieczynne jest przejście dla pieszych przez jezdnię i torowisko tramwajowe na wysokości ulicy Jarochowskiego. Piesi mogą korzystać z przejścia przez ul. Hetmańską, przy ul. Kasprzaka.

Budowa przejazdu rowerowego i sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Jarochowskiego kosztuje ponad 2 miliony złotych.


Map: Poznańskie Inwestycje Miejskie


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

01

paź

Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Światowy Dzień Serca - rodzinny piknik edukacyjno-zdrowotny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: