Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Seniorzy wystąpili na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Seniorzy wystąpili na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej
28-09-2022 07:35   Janusz Ludwiczak
Pod hasłem "A to Polska właśnie" już po raz 12. odbył się Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, podczas którego wystąpili seniorzy z dziennych domów pomocy.

15 września w auli Parafii Michała Archanioła, przy ul. Stolarskiej odbył się XII Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej Seniorów. Na scenie wystąpiło siedem zespołów: "Akord" z Klubu Winogrady, "Biały kwiat " z Osiedlowego Domu Kultury Bajka, "Olszyna" ze swarzędzkiego Ośrodka Kultury, "Belkanto" z Klubu Seniora Złota Jesień w Poznaniu, gospodarze - Zespół "Jesienne Róże" z Zespołu Dziennych Domów Pomocy Społecznych - filia nr 1 "Klub Centrum" oraz duet – Krystyna Jackowska i Andrzej Rakowski.

– Festiwal Piosenki Żołnierskiej Seniorów odbył się po raz pierwszy w 2009 roku. Uczestniczą w nim seniorzy z dziennych domów pomocy i klubów seniora domów osiedlowych. Seniorzy lubią śpiewać. Piosenka żołnierska jest dla nich rytmiczna. Uczestnicy walczą o pierwsze, drugie i trzecie miejsce, jakimi są złote, srebrne i brązowe statuetki. Jest to już piąta edycja festiwalu, pomyślimy o rozszerzeniu formuły również na piosenkę harcerską, żeglarską i turystyczną – wyjaśnia Elżbieta Porada-Murawska, współorganizator festiwalu.


R E K L A M A

Fot: Zespół Dziennych Domów Pomocy w Poznaniu

ZOBACZ TAKŻE: Seniorzy tworzą mural z użyciem farb antysmogowych

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

01

paź

Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Światowy Dzień Serca - rodzinny piknik edukacyjno-zdrowotny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: